Keputusan Rasmi Peraduan Poster World Space Week (WSW2018)

Jumlah Penyertaan

0
Sekolah Rendah
0
Sekolah Menengah
0
Jumlah Keseluruhan

Kategori Sekolah Rendah

Anugerah Poster Terbaik

Primary School Category : Best Poster Award

  • Name: Wong Jie Lun
  • Age: 10
  • Sex: Male
  • Nationality: Malaysia
  • School: SJK(C) Pei Hwa 2, Pasir Gudang, Johor
  • Teacher’s Name: Jasperin Ong
  • Email: jas_yuriko@hotmail.com

 

Primary School Category : Best Poster Award

  • Name: Joshua Tey Hao Ze
  • Age: 10
  • Sex: Male    
  • Nationality: Malaysia
  • School: SJK(C) Pandan, Johor Bahru, Johor
  • Teacher’s Name: Koh Sin Chen
  • Email: chen736@hotmail.com

Primary School Category : Best Poster Award

  • Name: Hong Shaynie
  • Age: 10
  • Sex: Female
  • Nationality: Malaysia
  • School: SJK(C) Batu 11, Cheras, Selangor
  • Teacher’s Name: Leong Foong Seng
  • Email: BBC4036@moe.edu.my / nljing@yahoo.com

Kategori Sekolah Rendah

Anugerah Poster Khas

Primary School Category : Special Poster Award

  • Name: How Pei Shan
  • Age: 9
  • Sex: Female    
  • Nationality: Malaysia
  • School: SJK(C) Yu Ying, Semabok, Melaka
  • Teacher’s Name: Jessie Ng Pau Mei
  • Email: jesupsi@live.com

Primary School Category : Special Poster Award

  • Name: Choo Yi Zhe
  • Age: 7
  • Sex: Male    
  • Nationality: Malaysia
  • School: SJK(C) Li Hwa, Butterworth, Pulau Pinang
  • Teacher’s Name: Lee Wei Yi
  • Email: choobengteong@yahoo.com

Primary School Category : Special Poster Award

  • Name: Chong Yuk Sen
  • Age: 11
  • Sex: Male    
  • Nationality: Malaysia
  • School: SJK(C) Kampar Girls, Kampar, Perak
  • Teacher’s Name: Tan Chew Peng
  • Email: kgabc9010@gmail.com / abc9010@moe.edu.my

Kategori Sekolah Menengah

Anugerah Poster Terbaik

Secondary School Category : Best Poster Award

  • Name: Loh Mim Chi
  • Age: 14   
  • Sex: Female   
  • Nationality: Malaysia
  • School: SMK Simpang Bekoh, Asahan, Melaka
  • Teacher’s Name: –
  • Email: –

Secondary School Category : Best Poster Award

  • Name: Ng Qiao Yi
  • Age: 17
  • Sex: Female   
  • Nationality: Malaysia
  • School: SMJK Perempuan Perak, Ipoh, Perak
  • Teacher’s Name: Lim Choong Er
  • Email: aeb2051@moe.edu.my

Secondary School Category : Best Poster Award

  • Name: Lim Yee Suen
  • Age: 16    
  • Sex: Female    
  • Nationality: Malaysia
  • School: Penang Chinese Girls’ High School, Georgetown, Pulau Pinang
  • Teacher’s Name: Chin Shyng Hooi
  • Email: pcghs@streamyx.com / pcghs@pcghs.edu.my

Kategori Sekolah Menengah

Anugerah Poster Khas

Secondary School Category : Special Poster Award

  • Name: Atilia Iman Binti Imtiaz
  • Age: 16    
  • Sex: Female    
  • Nationality: Malaysia
  • School: Sekolah Seni Malaysia Johor, Pasir Gudang, Johor
  • Teacher’s Name: Rozidalina Binti Abdullah
  • Email: atiliaiman123@gmail.com

Secondary School Category : Special Poster Award

  • Name: Nurul Tasneem Binti Zaid
  • Age: 16
  • Sex: Female    
  • Nationality: Malaysia
  • School: Sekolah Menengah Imtiaz Yayasan Terengganu, Kemaman, Terengganu
  • Teacher’s Name: Mahalia Nasuha Binti Mat Harun
  • Email: TFT2002@moe.edu.my

Secondary School Category : Special Poster Award

  • Name: Siti Nur Zulaikha Binti Md. Ghazali
  • Age: 16
  • Sex: Female    
  • Nationality: Malaysia
  • School: Sekolah Seni Malaysia Johor, Pasir Gudang, Johor Teacher’s Name: Rozidalina Binti Abdullah
  • Email: alisaica360@gmail.com

Tahniah kepada semua pemenang! Sijil dan hadiah akan diposkan kepada para pemenang melalui alamat sekolah masing-masing. 

Terima kasih.

English EN Malay MS
Font Resize