Planetarium Negara Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi (MOSTI)
Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi (MOSTI)

Direktori Pegawai

PLANETARIUM NEGARA,
Kementerian Tenaga, Sains, Teknologi, Alam Sekitar dan Perubahan Iklim (MESTECC)
53, Jalan Perdana,
50480 Kuala Lumpur
MALAYSIA

Tel : 603 – 2273 5484
Fax : 603 -2273 5488
E-Mail : info@planet.gov.my

Pejabat Pengarah Planetarium Negara

Anita Binti Bahari
Pengarah
Sambungan : 109
E-Mail : anitabahari@planet.gov.my

Hanidatul Shatira Binti Hamid
Setiausaha Pejabat
Sambungan : 108
E-Mail : hani@planet.gov.my

Unit Perhubungan Awam

Amirah Fathiah Binti  Mohd Faisal
Pegawai Perhubungan Awam
Sambungan : 143
E-Mail : amirah@planet.gov.my

Basari Bin Mat Yasit
Pereka
Sambungan : 149
E-Mail : basari@planet.gov.my

Nor Hayati Binti Ahmad Mokthar
Pegawai Khidmat Pelanggan
Sambungan: 227
E-Mail : hayatie@planet.gov.my

Dahlia Binti Shamsuddin
Pegawai Khidmat Pelanggan
Sambungan : 227
E-Mail : dahlia@planet.gov.my

Zaimahayati Binti Zainudin
Pembantu Pustakawan
Sambungan : 218
E-Mail : yatt@planet.gov.my

Seksyen Pendidikan

Mohd Zamri Shah Bin Mastor
Ketua Penolong Pengarah (Kanan)
Sambungan : 102
E-Mail : zamri@planet.gov.my

Zulhibabullah Bin Ismail
Ketua Penolong Pengarah (Kanan)
Sambungan : 101
E-Mail : zul@planet.gov.my

Nur’ Fazilah Binti Mohamad Hanafiah
Ketua Penolong Pengarah
Sambungan : 118
E-Mail : fazilah@planet.gov.my

Norulaswad Binti Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan
Sambungan : 106
E-Mail : norulaswad@planet.gov.my

Mohd Ridhuan Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan
Sambungan : 119
E-Mail : ridhuan@planet.gov.my

Rahayati Binti Ali
Penolong Pegawai Sains (Kanan)
Sambungan : 121
E-Mail : rahayati@planet.gov.my

Mohd Aziz Khan Bin Mohamed Amin
Penolong Pegawai Sains
Sambungan : 199
E-Mail : aziz@planet.gov.my

Iskandar Thani Bin Darwis
Penolong Pegawai Sains
Sambungan : 146
E-Mail : iskandar@planet.gov.my

Rosnita Binti Maruan
Penolong Pegawai Sains
Sambungan : 124
E-Mail : rosnita@planet.gov.my

Unit Teknikal

Noraini Binti Ibrahim
Penolong Jurutera Kanan
Sambungan : 221
E-Mail : noraini@planet.gov.my

Nordin Bin Baharudin
Penolong Jurutera
Sambungan : 145
E-Mail : nordin@planet.gov.my

Muhammad Fairuz Bin Abu Bakar
Penolong Jurutera
Sambungan : 144
E-Mail : fairuz@planet.gov.my

Noriza Binti Aziz
Penolong Jurutera
Sambungan : 323
E-Mail : noriza@planet.gov.my

Muhammad Haziq Bin Tukiran
Penolong Jurutera
Sambungan : –
E-Mail : haziq@planet.gov.my

Halimatun Saa’diah Binti Saifuddin
Penolong Jurutera
Sambungan : –
Email : saadiah@planet.gov.my

Siti Balqis Binti Mohamed Jamri
Penolong Jurutera
Sambungan : –
qis@planet.gov.my

Seksyen Perkhidmatan

Mohd Akmal Bin Radzuan
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik (PTD)
Sambungan : 120
E-Mail : akmalradzuan@planet.gov.my

Unit Kewangan

Nurfaridah Balqis Binti Azmi
Penolong Akauntan
Sambungan : 212
E-Mail : balqis@planet.gov.my

Mohd Izzuddin Bin Jamal@Ismail
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Sambungan : 212
E-Mail : izzuddin@planet.gov.my

Tuan Kamaruhiza Binti Tuan Wel
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Sambungan : 212
E-Mail : kamaruhiza@planet.gov.my

Thalatha Massalina Binti Mat Damin
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Sambungan : 212
E-Mail : massalina@planet.gov.my

Unit Teknologi Maklumat

Badrulhisham Bin Mohd Sany
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Sambungan : 214
E-Mail : bart@planet.gov.my

Unit Pengurusan Fasiliti

Wan Nasri Bin Wan Noh
Penolong Jurutera
Sambungan : 150
E-Mail : wan@planet.gov.my

Norfatihah Binti Abdullah
Penolong Jurutera
Sambungan : 115
E-Mail : fatihah@planet.gov.my

Unit Pentadbiran

Nurfazira Binti Rozlan
Penolong Pegawai Tadbir
Sambungan : 116
E-Mail : muiz@planet.gov.my

Siti Salmiah Binti Simbin@Hamili
Ketua Pembantu Tadbir
Sambungan : 148
E-Mail : sitisalmiah@planet.gov.my

Mohd Fauzi Bin Samad
Pembantu Operasi
Sambungan : 267
E-Mail : fauzi@planet.gov.my

Zulaika Binti Zulkofli
Pembantu Operasi
Sambungan : 148
E-Mail : zulaika@planet.gov.my

Ahmad Syahmi Bin Mohd Noor
Pembantu Operasi
Sambungan : 267
E-Mail : syahmi@planet.gov.my

Mohd Amin Bin Osman
Pembantu Am Pejabat
Sambungan : 265
E-Mail : amin@planet.gov.my

Mohd Hafiz Bin Mat Johar
Pemandu Kenderaan
Sambungan : 142
E-Mail : hafiz@planet.gov.my

Ahmad Hazill Bin Mohd Abu Bakar
Pemandu Kenderaan
Sambungan : 140
E-Mail : – tiada –

English EN Malay MS
Font Resize